Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Zagwiździu
Dziś jest: niedziela, 31-05-2020, Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Obchody Dnia Nauczyciela w 2017 r.

W czwartek, 12.10.2017 r. z okazji Dnia Nauczyciela oraz w podziękowaniu nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich pracę, trud i wysiłek wkładany w wykształcenie i wychowanie - uczniowie należący do samorządu uczniowskiego w PSP w Zagwiździu, prowadzonego przez Wioletę Woźnik i Agatę Kupczyk-Kobylańską przygotowali przedstawienie, w którym zaprezentowali naszych nauczycieli w codziennej ich pracy.

Autorką scenariusza jest Karolina Bieganowska (z klasy IIIb), pomysły do jego napisania dostarczyli jej wszyscy uczniowie klas trzecich. Zaopatrzeni w odpowiednie rekwizyty, ubiór, gesty, powiedzenia, przedstawili w sposób humorystyczny naszych nauczycieli podczas ich lekcji. To był bardzo udany występ! Rozbawili grono pedagogiczne oraz swoich kolegów i koleżanki do łez.

Nasze Pierwszaczki również przygotowały się do Dnia Nauczyciela. Wyrecytowały pięknie wierszyk.
Przedstawienie zakończyło się odśpiewaniem gronu pedagogicznemu piosenki o nauczycielach (autorką tekstu piosenki jest również Karolina Bieganowska). To nie była jedyna autorska piosenka zaśpiewana podczas występu (Michał Kulik z klasy IIIa autor piosenki „Samolot”).

Fotorelacja z przedstawienia:
 

 


 

DSC_0059.jpeg DSC_0116.jpeg DSC_0123.jpeg DSC05247.jpeg Z4.jpeg
<./div>