Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Zagwiździu
Dziś jest: czwartek, 02-07-2020, Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Relacja z Jasełek

Uczniowie klas II pod kierownictwem Barbary Dziadek i Ernesta Malika przedstawili wzruszające, nagrodzone gromkimi brawami Jasełka Bożonarodzeniowe. Szczególny aplauz publiczności wzbudził Michał Kulik, który zaskoczył zebranych swoją grą aktorską. Po zakończeniu Dyrektor Szkoły Gabriela Kania złożyła podziękowanie uczniom i ich opiekunom, zapraszając na świąteczny kiermasz.

Wypowiedź Dyrektor Szkoły: „Myślę, że tylu aniołów, nie było jeszcze tutaj, a to tylko nasza młodzież z naszego gimnazjum. Bardzo, dziękuje wychowawcom i uczniom, którzy przygotowali jasełka. Myślę, że tę radość, którą otrzymaliśmy, wystarczy do Bożego Narodzenia”.

Od 16 lat mieszkańcy Gminy Murów w trzecią niedzielę adwentu spotykają się w Zagwiździu, gdzie uczestniczą w Jasełkach i Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Uczniowie naszego gimnazjum w kościele parafialnym pw. NSPJ wystawiają corocznie Jasełka. Natomiast ich rodzice wspólnie z pracownikami szkoły przygotowują Kiermasz Bożonarodzeniowy. Nie inaczej było w tym roku.

 

DSC_0059.jpeg DSC_0116.jpeg DSC_0123.jpeg DSC05247.jpeg Z4.jpeg
<./div>