Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Zagwiździu
Dziś jest: piątek, 03-07-2020, Imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy

Witajcie Kociaki!

Chcemy podzielić się z Wami jedną z naszych gimnazjalnych tradycji, a mianowicie z przywitaniem i otrzęsinami klas pierwszych. Wydarzenie to miało miejsce w piątek, 30.09.2016r. Pierwszoklasiści, by stać się pełnoprawną częścią społeczności uczniowskiej, musieli wykazać się w tym dniu sprawnością fizyczną i intelektualną. Rywalizowali między sobą, biorąc udział w poszczególnych konkurencjach przygotowanych przez uczniów z klasy III A pod opieką nauczyciela - pani Wiolety Woźnik.

Jest to ważny dzień, więc chcieliśmy by zapisał się na długo w Waszej pamięci jako miłe wspomnienie z pobytu w murach naszej szkoły.
Wśród zadań było m.in. wypicie przygotowanych napoi, np. mleka i zjedzenie przygotowanych potraw, porady z salonu piękności, próba mądrości oraz kilka zadań zręcznościowych, np. siłowanie się na rękę, slalom.

Wszyscy uczniowie świetnie poradzili sobie z wyznaczonymi zadaniami i konkurencjami, a zebranym przysporzyło to wiele radości i uśmiechu na twarzach. Impreza przebiegała w wesołej atmosferze i z całą pewnością przyczyni się do integracji „kotów” z uczniami ze starszych klas.

Tekst: Wioleta Woźnik

 

 

DSC_0059.jpeg DSC_0116.jpeg DSC_0123.jpeg DSC05247.jpeg Z4.jpeg
<./div>