Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Zagwiździu
Dziś jest: poniedziałek, 30-03-2020, Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda

I Bal Gimnazjalny

W ubiegły czwartek, 18.06.br. Publiczne Gimnazjum w Zagwiździu zorganizowało swój I Bal Gimnazjalny w ładnie wyremontowanej Salce Parafialnej w Zagwiździu. Bal przygotowali uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami i Panią Dyrektor. Po udanej inauguracji imprezy jakim był I Bal Gimnazjalny będziemy rokrocznie organizowali dla naszych uczniów tego typu uroczyste spotkania.

Do udziału w organizacji balu zaproszono naszych absolwentów, którzy zadbali o ciekawy program zabaw i prowadzili oprawę muzyczną imprezy. W tym miejscu serdecznie dziękujemy Dominikowi i Tomkowi. Za rok powtórka :)

Słodki poczęstunek, ciasta i przeróżne słodkości przygotowały natomiast Mamy naszych uczniów. W późniejszych godzinach podano również ciepłą kolację, do której uczniowie przynieśli z domu różnorakie sałatki. Salka parafialna została uprzednio pięknie udekorowana. Na zajęciach technicznych i plastyce gimnazjaliści przygotowali ażurowe lampiony dekoracyjne, którymi wraz z girlandami kolorowych balonów przyozdobilli całą salkę. 

Przy dobrze przygotowanym zestawie muzyczynm i ciekawych zabawach nasi uczniowie bardzo dobrze się bawili w ten czerwcowy wieczór.  

Nasz I Bal Gimnazjalny można zatem spokojnie zaliczyć do kalendarium udanych szkolnych imprez i spotkań.  

Fotorelacja:
 

 

DSC_0059.jpeg DSC_0116.jpeg DSC_0123.jpeg DSC05247.jpeg Z4.jpeg
<./div>