Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa
w Zagwiździu
Dziś jest: czwartek, 02-07-2020, Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Udział Gimnazjalistów w organizacji konkursu

We wtorek, 12.05. uczniowie Publicznego Gimnazjum w Zagwiździu uczestniczyli w organizacji eliminacji rejonowych XXI Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców (TSKN) na Śląsku Opolskim. Gimnazjaliści uatrakcyjnili przebieg konkursu rozgrywką gry terenowej "Poznaj zabytki Zagwiździa". 

Do rozgrywki gry terenowej przystąpiło około 50 uczestników konkursu wraz z opiekunami. Wśród uczenstników wyłoniono 12 zwycięzców. Z relacji rozgrywających wynika, iż koncepcja gry kolejny raz okazała się świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu i to w pedagogicznie wartościowy sposób. Naszym Gimnazjalistom należą się w tym miejscu podziękowania i wyrazy uznania za profesjonalizm i doświadczenie, które to przedłożyły się na sprawny i atrakcyjny przebieg tegorocznych eliminacji rejonowych XXI Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim w Zagwiździu.   

Fotorelacja (na zdjęciach nasi Gimnazjaliści w roli lokalnych przewodników gry terenowej, uczestnicy gry, uczeniowie biorący udział w przesłuchaniach recytatorskich oraz występy wokalne naszych podopiecznych):
 

 
 

DSC_0059.jpeg DSC_0116.jpeg DSC_0123.jpeg DSC05247.jpeg Z4.jpeg
<./div>